Grup Şirketlerimiz

Holdingimiz bünyesinde uzun yıllardır yer alan ya da yeni iş alanlarına girme ve büyüme stratejimiz doğrultusunda ailemize yeni katılan her şirket kurum kültürümüz ve değerlerimiz çerçevesinde sinerji yaratarak işbirliği içinde çalışmalarını sürdürür.

Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimiz oluklu mukavva kutu, katlama, yapıştırma ve kesim departmanlarını barındırır. 1550 m2 açık 5000 m2 kapalı alana yayılmış bulunan tesiste 2005’ten bu yana müşteri istek ve tatmini esasına dayanarak sürekli gelişim ve ilerleme doğrultusunda çalışmıştır. 2008 yılındaEsenyurt’taki 6550m2 alandaentegre oluklu mukavva koli üretimine başlamış 2017 yılı itibarı ile ise Talha Holding çatısı altında grup firması olarak her türlü ileri teknoloji kullanılarak ambalaj sektörüne hizmet etmeyi sürdürmektedir.

Daha Fazla Bilgi


1974 yılında Balat, İstanbul’da kurulan firmamız 2014 yılında Küçükler Holding bünyesinde çalışmalarına devam etmiş; son olarak ise 2017 yılında Talha Holding ailesine katılmıştır. Halen Talha Holding çatısı altında iştirakine devam etmektedir. Yarım asra yakın süredir faaliyet gösteren işletmemiz geçen süre zarfında yeni yatırım ve patent alımlarıyla gelişen teknoloji dünyasında dinamik yapısını korumuştur.

Daha Fazla Bilgi


Talha Nakliyat Oto. İnş. San. ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Firması 2008 yılında Yusuf Küçük tarafından kurulmuş ve Talha Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana geniş araç filosu ve profesyonel kadrosu ile yurt içi taşımacılık, depolama hizmetleri ve lojistik sektöründe hizmet vermektedir.

Daha Fazla Bilgi


Deneyimli kadrosu ile hizmet sınırlaması olmaksızın taşıma ve yerinde yemek üretim hizmeti veren Talha Catering, kokteyller, özel davetler ve benzer organizasyonlarda gıda güvenliği ve hijyen standartlarına üstün bir önem vererek damak tadını kalite ve sağlıkla sunmaktadır.


Panova, müşterileri için 3 temel ürün grubunda hizmet vermektedir. Petek yapılı panel ve ürünler, yenilikçi dijital baskı çözümleri ve makine üretim ve satışı. Petek sistemini kullanan panel, palet ve kutu imalatı , Türkiye’de bir ilk olan duvar üstüne her türlü dijital baskıyı gerçekleştiren Panova Grafiti ve bu boyamaları yapan özel makinelerin geliştirilmesi ile birlikte panel kağıt makine satışı Panova’nın temel hizmet alanlarıdır.

Daha Fazla Bilgi


Holding bünyesine 2017 yılında katılan Queenteks, pek çok büyük markanın koleksiyonlarını en kaliteli ve etik çalışma ilkelerinden ödün vermeden üretmektedir. İç ve dış pazarda kesim, model, dikim, kalite kontrol-ütü-paket, baskı-işleme, aksesuar, kumaş imalat gibi alanlarda pek çok noktada farklı firmaya hizmet veren Queenteks hızla büyümeye devam etmektedir.


Erta Tüketim Ürünleri Pazarlama Limited Şirketi 2014 tarihinde, Başta Aile şirketlerimiz ve Türkiye’nin en saygın firmaları arasında olan LC Waikiki, Küçükler Holding ve Talha Holding’in tüm kurumsal tüketim ürünlerinin tedariki ve dağıtımı için kurulmuştur.

Erta Tüketim Ürünleri Pazarlama Şirketi olarak, şirketlerin tüm kurumsal tüketim ihtiyaçlarını tek bir platformda toplayarak müşterilerine, zaman, enerji ve finansal maliyet anlamında çözümler sunarak karlılık ve verimliliklerine büyük katkılarda bulunmaktadır. “ALL IN ONE” sloganı ile kurumsal müşterilerine kırtasiye-ofis malzemelerinden, her türlü kâğıt ürünlerine, temizlik malzemelerine, gıda ürünlerinden ve mutfak araç gereçlerine, ofis malzeme ve mobilyalarına kadar bir kurumsal yapının bütün ihtiyaçlarını avantajlarla temin edebilecekleri çözüm ortağıdır.

Daha Fazla Bilgi

Bizimle İletişime Geçin